Amelisweerdcup

logo Amelisweerdcup 2024

Speel schema

amelisweerdcup 2023

  • 00Dagen
  • 00Uren
  • 00Min
  • 00Sec

Speelschema amelisweerdcup 2023

Onder het kopje poule indeling zie je waar jouw team is ingedeeld. Let op: het kan ook zijn dat jouw team ergens moet fluiten.

Heren 7 vs 7 Poule A t/m G

TijdVeldPoule AScheidsrechter
8:301AHet Vlaggenschip--Bootje 1Amelisweirdos
8:551AF.C. Ik heb nog geen winnaars voorbij zien komen--Forza FrontaalHet Vlaggenschip
9:201AAmelisweirdos--Het VlaggenschipDe Sleep
9:451ABootje 1--F.C. Ik heb nog geen winnaars voorbij zien komenAmelisweirdos
10:101AAmelisweirdos--Forza FrontaalHet Vlaggenschip
12:402AHet Vlaggenschip--F.C. Ik heb nog geen winnaars voorbij zien komenAmelisweirdos
13:052ABootje 1--AmelisweirdosHet Vlaggenschip
13:302AForza Frontaal--Het VlaggenschipAmelisweirdos
13:552AF.C. Ik heb nog geen winnaars voorbij zien komen--AmelisweirdosHet Vlaggenschip
14:202AForza Frontaal--Bootje 1Het Vlaggenschip
TijdVeldPoule BScheidsrechter
8:302BLekker Kees--Samba HansGambas Rápido
8:552BODIN 5--Gambas RápidoSamba Hans
9:202BFC Horror--Lekker KeesGambas Rápido
9:452BSamba Hans--ODIN 5Gambas Rápido
10:102BFC Horror--Gambas RápidoSamba Hans
12:404BLekker Kees--ODIN 5Samba Hans
13:054BSamba Hans--FC HorrorGambas Rápido
13:304BGambas Rápido--Lekker KeesSamba Hans
13:554BODIN 5--FC HorrorGambas Rápido
14:204BGambas Rápido--Samba HansDe Sleep
TijdVeldPoule CScheidsrechter
8:301BWinnaars van vorig jaar--The WolfpackRi4Wijk 45+
8:551BHyena's--Team SportutrechtThe Wolfpack
9:201BVoorwaarts 2--Winnaars van vorig jaarThe Wolfpack
9:451BThe Wolfpack--Hyena'sWinnaars van vorig jaar
10:101BVoorwaarts 2--Team SportutrechtWinnaars van vorig jaar
12:402BWinnaars van vorig jaar--Hyena'sThe Wolfpack
13:052BThe Wolfpack--Voorwaarts 2Rivierparels
13:302BTeam Sportutrecht--Winnaars van vorig jaarWinnaars van vorig jaar
13:552BHyena's--Voorwaarts 2The Wolfpack
14:202BTeam Sportutrecht--The WolfpackWinnaars van vorig jaar
TijdVeldPoule DScheidsrechter
10:351ADinsdag Boys--Pollas AncianasDe Sleep
11:001ADe Sleep--Bolwerk UnitedHet Vlaggenschip
11:251AGroen Zwart Hart--Dinsdag BoysDe Sleep
11:501APollas Ancianas--De SleepAmelisweirdos
12:151AGroen Zwart Hart--Bolwerk UnitedDe Sleep
14:452ADinsdag Boys--De SleepHassan
15:102APollas Ancianas--Groen Zwart HartDomWijkers
15:352ABolwerk United--Dinsdag BoysDe Sleep
16:002ADe Sleep--Groen Zwart HartWillem
16:252ABolwerk United--Pollas AncianasDe Sleep
TijdVeldPoule EScheidsrechter
8:302ASalsa Madhouse--DVSU 5+2BC NL
8:552ADe dorstige Dribbelaars--BC NLRivierwijkers Kampioensteam
9:202ADie Herbstmeisters--Salsa MadhouseBC NL
9:452ADVSU 5+2--De dorstige DribbelaarsBC NL
10:102ADie Herbstmeisters--BC NLRivierwijkers Kampioensteam
12:404ASalsa Madhouse--De dorstige DribbelaarsBC NL
13:054ADVSU 5+2--Die HerbstmeistersBC NL
13:304ABC NL--Salsa MadhouseRivierwijkers Kampioensteam
13:554ADe dorstige Dribbelaars--Die HerbstmeistersRivierwijkers Kampioensteam
14:204ABC NL--DVSU 5+2Rivierwijkers Kampioensteam
TijdVeldPoule FScheidsrechter
10:354ADat is het hele eiereten--FC DikneusDe Snorrebutjes
11:004AMalse mannen Hercu--Kampioenen van de 3e helftDat is het hele eiereten
11:254AFC Eight-and-a-half Swallows Don’t Make A Summer--Dat is het hele eieretenDe Snorrebutjes
11:504AFC Dikneus--Malse mannen HercuDat is het hele eiereten
12:154AFC Eight-and-a-half Swallows Don’t Make A Summer--Kampioenen van de 3e helftDat is het hele eiereten
14:451ADat is het hele eiereten--Malse mannen HercuDe Snorrebutjes
15:101AFC Dikneus--FC Eight-and-a-half Swallows Don’t Make A SummerDat is het hele eiereten
15:351AKampioenen van de 3e helft--Dat is het hele eieretenDe Snorrebutjes
16:001AMalse mannen Hercu--FC Eight-and-a-half Swallows Don’t Make A SummerDat is het hele eiereten
16:251AKampioenen van de 3e helft--FC DikneusDe snoetjes van Wijkers
TijdVeldPoule GScheidsrechter
8:304BDaan's afscheidstournee--VSC 13Ruitenwisser FC
8:554BBij mekaar geraapt zooitje--Ruitenwisser FCVrijdag combinatie
9:204BFC Buitenkansje--Daan's afscheidstourneeRuitenwisser FC
9:454BVSC 13--Bij mekaar geraapt zooitjeRuitenwisser FC
10:104BFC Buitenkansje--Ruitenwisser FCVrijdag combinatie
12:401BDaan's afscheidstournee--Bij mekaar geraapt zooitjeRuitenwisser FC
13:051BVSC 13--FC BuitenkansjeVrijdag combinatie
13:301BRuitenwisser FC--Daan's afscheidstourneeDomWijkers
13:551BBij mekaar geraapt zooitje--FC BuitenkansjeRuitenwisser FC
14:201BRuitenwisser FC--VSC 13Vrijdag combinatie

Dames 7 vs 7 Poule H t/m K

TijdVeldPoule HScheidsrechter
10:352AgOdinnen--Groeneshirjeswittebroeken team 2Rivierparels
11:002AHercuuuu--Zwaluwen Zoekt SpelersRivierparels
11:252ARivierparels--gOdinnenSamba Hans
11:502AGroeneshirjeswittebroeken team 2--HercuuuuRivierparels
12:152ARivierparels--Zwaluwen Zoekt SpelersGambas Rápido
14:454AgOdinnen--HercuuuuGijs
15:104AGroeneshirjeswittebroeken team 2--RivierparelsWillem
15:354AZwaluwen Zoekt Spelers--gOdinnenNico
16:004AHercuuuu--RivierparelsHassan
16:254AZwaluwen Zoekt Spelers--Groeneshirjeswittebroeken team 2Rivierparels
TijdVeldPoule IScheidsrechter
10:352BZU ZU ZU--Groeneshirtjeswittebroeken team 1DomWijkers
11:002BKatjeskelderklasse--DomWijkersSoon to be dames 2 Olé
11:252BOdy Duifjes--ZU ZU ZUDomWijkers
11:502BGroeneshirtjeswittebroeken team 1--KatjeskelderklasseSoon to be dames 2 Olé
12:152BOdy Duifjes--DomWijkersSoon to be dames 2 Olé
14:454BZU ZU ZU--KatjeskelderklasseDomWijkers
15:104BGroeneshirtjeswittebroeken team 1--Ody DuifjesDomWijkers
15:354BDomWijkers--ZU ZU ZURivierparels
16:004BKatjeskelderklasse--Ody DuifjesDomWijkers
16:254BDomWijkers--Groeneshirtjeswittebroeken team 1Soon to be dames 2 Olé
TijdVeldPoule JScheidsrechter
8:304AHamlets Harem--Kampong DuiffiesHester's Angels
8:554AHester's Angels--Harde KernThe Wolfpack
9:204ASoon to be dames 2 Olé--Hamlets HaremHester's Angels
9:454AKampong Duiffies--Hester's AngelsHet BacoHoekje
10:104ASoon to be dames 2 Olé--Harde KernHester's Angels
12:401AHamlets Harem--Hester's AngelsHet BacoHoekje
13:051AKampong Duiffies--Soon to be dames 2 OléHet BacoHoekje
13:301AHarde Kern--Hamlets HaremHester's Angels
13:551AHester's Angels--Soon to be dames 2 OléHet BacoHoekje
14:201AHarde Kern--Kampong DuiffiesHester's Angels
TijdVeldPoule KScheidsrechter
10:354BZwaluwen Utrecht veteranen--Turans AngelsDe snoetjes van Wijkers
11:004BDe snoetjes van Wijkers--Waar is het feestje?De Snorrebutjes
11:254BVSC Vrouwen DOS--Zwaluwen Utrecht veteranenDe snoetjes van Wijkers
11:504BTurans Angels--De snoetjes van WijkersHet BacoHoekje
12:154BVSC Vrouwen DOS--Waar is het feestje?De snoetjes van Wijkers
14:451BZwaluwen Utrecht veteranen--De snoetjes van WijkersHet BacoHoekje
15:101BTurans Angels--VSC Vrouwen DOSDe snoetjes van Wijkers
15:351BWaar is het feestje?--Zwaluwen Utrecht veteranenHet BacoHoekje
16:001BDe snoetjes van Wijkers--VSC Vrouwen DOSHet BacoHoekje
16:251BWaar is het feestje?--Turans AngelsHet BacoHoekje

Heren 11 vs 11 Poule L en M

TijdVeldPoule LScheidsrechter
8:303Het BacoHoekje--De SnorrebutjesVodka Juniors
8:553Vodka Juniors--Rivierwijkers Zondag 4The Shadows
9:203Casanova's--Het BacoHoekjeRivierwijkers Zondag 4
9:453De Snorrebutjes--Vodka JuniorsRivierwijkers Zondag 4
10:103Casanova's--Rivierwijkers Zondag 4Vodka Juniors
12:403Het BacoHoekje--Vodka JuniorsRivierwijkers Zondag 4
13:053De Snorrebutjes--Casanova'sVodka Juniors
13:303Rivierwijkers Zondag 4--Het BacoHoekjeVodka Juniors
13:553Vodka Juniors--Casanova'sRivierwijkers Zondag 4
14:203Rivierwijkers Zondag 4--De SnorrebutjesVodka Juniors
TijdVeldPoule MScheidsrechter
10:353Eén stuk Schorem--Coach GrubbeFC Hakschaar
11:003FC Hakschaar--Rivierwijkers KampioensteamThe Shadows
11:253The Shadows--Eén stuk SchoremFC Hakschaar
11:503Coach Grubbe--FC HakschaarThe Shadows
12:153The Shadows--Rivierwijkers KampioensteamFC Hakschaar
14:453Eén stuk Schorem--FC HakschaarThe Shadows
15:103Coach Grubbe--The ShadowsFC Hakschaar
15:353Rivierwijkers Kampioensteam--Eén stuk SchoremThe Shadows
16:003FC Hakschaar--The ShadowsRivierwijkers Zondag 4
16:253Rivierwijkers Kampioensteam--Coach GrubbeFC Hakschaar

Veteranen Poule N

TijdVeldPoule NScheidsrechter
10:351BRi4Wijk 45+--Vrijdag combinatieLukaku on Fire
11:001BLukaku on Fire--Kampong 1bRi4Wijk 45+
11:251BLukaku on Fire--Ri4Wijk 45+Lukaku on Fire
11:501BVrijdag combinatie--Lukaku on FireRi4Wijk 45+
12:151BKampong 1a--Kampong 1bLukaku on Fire
14:452BRi4Wijk 45+--Lukaku on FireWinnaars van vorig jaar
15:102BVrijdag combinatie--Kampong 1aRi4Wijk 45+
15:352BKampong 1b--Ri4Wijk 45+Lukaku on Fire
16:002BLukaku on Fire--Kampong 1aRi4Wijk 45+
16:252BKampong 1b--Vrijdag combinatieLukaku on Fire

Finales Heren 7 vs 7

TijdVeldKWART FINALE HEREN RONDEScheidsrechter
16:501AA--BGijs
TijdVeldKWART FINALE HEREN RONDEScheidsrechter
16:501BC--EBas van de Boogaard
TijdVeldKWART FINALE HEREN RONDEScheidsrechter
16:502AD--FWillem
TijdVeldKWART FINALE HEREN RONDEScheidsrechter
16:502BBESTE NR. 2--GNico
TijdVeldHALVE FINALE HEREN RONDEScheidsrechter
17:151AA/BC/ENico
TijdVeldHALVE FINALE HEREN RONDEScheidsrechter
17:151BD/FBEST NR.2/GHassan
TijdVeldFINALE HERENScheidsrechter
18:051A--Willem

Finales Dames

TijdVeldScheidsrechterHALVE FINALE DAMES RONDE
16:504BHassanH--I
TijdVeldScheidsrechterHALVE FINALE DAMES RONDE
16:504ADe SleepJ--K
TijdVeldScheidsrechterDAMES 3DE PLEK PENALTIES
18:052BNico--
TijdVeldScheidsrechterFINALE DAMES
18:051BHassan--

Finales Heren 11 vs 11

TijdVeldScheidsrechter11v11 HALVE FINALE RONDE
17:152Gijs1e L--2e M
TijdVeldScheidsrechter11v11 HALVE FINALE RONDE
17:154Willem2e L--1e M
TijdVeldScheidsrechter11v11 3DE PLEK PENALTIES
17:402AWillem--
TijdVeldScheidsrechterFINALE 11v11
17:401Gijs--

Finales Veteranen

TijdVeldScheidsrechterFINALE VETERANEN
17:402BHassan1e N--2e N